ALTECO AWP 80 бензин мотопомпасы

118 950 ₸
- Бар
- Коды:13517
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO AWP 80 бензиндік мотопомпа - құрылыс, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы нысандарынан таза суды айдауға арналған. Қуатты қозғалтқыш және жұмыс доңғалағының оңтайландырылған құрылымы ұзақ пайдалану кезінде де су шығынының жоғарылығы мен тұрақты арынды қамтамасыз етуге тиіс. Бұл қондырғылардың тиімділігі мен сенімділігі маңызды болып табылатын, су көлемі үлкен объектілер үшін кәсіби шешім.
ALTECO артықшылықтары AWP 80
- Таза суды сору үшін арналған – қатты бөлшектерінің рұқсат етілген диаметрі 10 мм дейінгі қоспаларсыз су айдауға арналған.
- Жоғары өнімділік - жұмыс көлемінің жоғары болуына жылдам қол жеткізуге мүмкіндік бере отырып, 920 л/мин дейін су айдауды қамтамасыз етеді.
- Двигательді жеңіл іске қосу – Қол стартерінің арқасында қозғалтқыш кез келген ауа райында оңай іске қосылады.
- Ыңғайлы және ойластырылған құрылым – Модульдік архитектура құрастыруды, қызмет көрсетуді және тасымалдауды жеңілдетеді.
- Ең жоғары қорғауға арналған берік жақтау - металл жақтау жүктемелерге төзімділікті арттырады және басты түйіндерді қорғайды.
- Сенімді жиынтықтар – барлық компоненттер сенімділік пен тұрақты жұмысты қамтамасыз ететін сапалы материалдардан жасалған.
- Ұзақ қызмет ету мерзімі - конструкциялар мен материалдар ұзақ және қарқынды пайдалануға есептелген.
- Пайдаланудағы ыңғайлылық – Интуитивті түсінікті басқару арнайы дағдыларды талап етпейді және жабдықпен жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 26 кг |
| Кіру тесігінің диаметрі | 80 мм |
| Шығу тесігінің диаметрі | 80 мм |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Макс. сору биіктігі | 8 м |
| Макс. көтеру биіктігі | 30 мм |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 30 м |
| Макс. сору тереңдігі | 8 м |
| Айналымдардың макс. саны | 3600 айн/мин |
| Макс. өнімділік | 917 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 10 мм |
| Макс. отын шығыны | 1.6 л/сағ |
| Қуат | 4600 кВТ |
| Қозғалтқыштың көлемі | 208 см3 |
| Май картерінің көлемі | 0.6 л |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Сору жеңінің өлшемі | 80 мм |
| Айдау жеңінің өлшемі | 80 мм |
| Қозғалтқыштың тактілігі | 4 |
| Су түрі | таза |
| Стартер түрі | қолмен |
- Бағасы: 118 950 ₸



