ALTECO AWP 150 бензин мотопомпасы

553 100 ₸
- Бар
- Коды:13523
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO AWP 150 бензин мотопомпасы - қатты бөлшектері аз ластанған суды айдауға арналған. Жаңғыртылған қанатша мен оңтайландырылған ағынды каналдар тұрақты шығынды және жоғары қысымды қамтамасыз етеді, ал ұзақ уақыт бойы пайдалануға болатын материалдарды кепілдеу. Бұл кәсіптік жабдық өнімділік пен судың қалыпты ластануына төзімділік маңызды құрылыс және ауыл шаруашылығы объектілері үшін тамаша.
ALTECO артықшылықтары AWP 150
- Әлсіз ластанған суды айдауға арналған – қоспаларының саны аз, қатты бөлшектерінің рұқсат етілетін диаметрі 10 мм-ге дейінгі су үшін оңтайлы.
- Жоғары өнімділік - судың қайта айдалуын 2500 л/мин қамтамасыз етеді, жұмыстың үлкен көлемімен тез арада күресе алады.
- Двигательді жеңіл іске қосу – Қол стартерінің арқасында қозғалтқыш кез келген ауа райында оңай іске қосылады.
- Ыңғайлы және ойластырылған құрылым – Модульдік архитектура құрастыруды, қызмет көрсетуді және тасымалдауды жеңілдетеді.
- Ең жоғары қорғауға арналған берік жақтау - металл жақтау жүктемелерге төзімділікті арттырады және басты түйіндерді қорғайды.
- Сенімді жиынтықтар – барлық компоненттер сенімділік пен тұрақты жұмысты қамтамасыз ететін сапалы материалдардан жасалған.
- Ұзақ қызмет ету мерзімі - конструкциялар мен материалдар ұзақ және қарқынды пайдалануға есептелген.
- Пайдаланудағы ыңғайлылық – Интуитивті түсінікті басқару арнайы дағдыларды талап етпейді және жабдықпен жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 107 кг |
| Кіру тесігінің диаметрі | 150 мм |
| Шығу тесігінің диаметрі | 150 мм |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Макс. сору биіктігі | 8 м |
| Макс. көтеру биіктігі | 25 мм |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 25 м |
| Макс. сору тереңдігі | 8 м |
| Айналымдардың макс. саны | 3600 айн/мин |
| Макс. өнімділік | 2500 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 10 мм |
| Қуат | 8500 кВТ |
| Қозғалтқыштың көлемі | 459 см3 |
| Май картерінің көлемі | 1.1 л |
| Жанармай багының көлемі | 30 л |
| Сору жеңінің өлшемі | 150 мм |
| Айдау жеңінің өлшемі | 150 мм |
| Қозғалтқыштың тактілігі | 4 |
| Су түрі | таза |
| Стартер түрі | қолмен; электрлік |
- Бағасы: 553 100 ₸



