ALTECO AWP 100 T бензиндік мотопомпа

237 950 ₸
- Бар
- Коды:13521
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO AWP 100 T бензиндік мотопомпа - лас суды қоспалармен және қатты бөлшектермен айдауға арналған. Цилиндрдің берік конструкциясы, шойын гильзасы және ағынды бөліктің жоғары беріктігі тозу мен ұзақ пайдалануға тұрақтылыққа кепілдік береді. Бұл мотопомпа құрылыс алаңдарында, суды бұру жүйелерінде және күрделі жағдайларда сенімділік талап етілетін су басуларды жою кезінде кәсіби қолдану үшін құрылған.
ALTECO артықшылықтары AWP 100 T
- Лас суды айдауға арналған – құрамында қоспасы бар, қатты бөлшектерінің рұқсат етілген диаметрі 28 мм дейінгі сумен күрделі жағдайда жұмыс істеуге жарамды.
- Жоғары өнімділік – судың 1150 л/мин дейін айдалуын қамтамасыз етеді, жұмыс көлемінің жоғарылығына тез арада төтеп беруге мүмкіндік береді.
- Двигательді жеңіл іске қосу – Қол стартерінің арқасында қозғалтқыш кез келген ауа райында оңай іске қосылады.
- Ыңғайлы және ойластырылған құрылым – Модульдік архитектура құрастыруды, қызмет көрсетуді және тасымалдауды жеңілдетеді.
- Ең жоғары қорғауға арналған берік жақтау - металл жақтау жүктемелерге төзімділікті арттырады және басты түйіндерді қорғайды.
- Сенімді жиынтықтар – барлық компоненттер сенімділік пен тұрақты жұмысты қамтамасыз ететін сапалы материалдардан жасалған.
- Ұзақ қызмет ету мерзімі - конструкциялар мен материалдар ұзақ және қарқынды пайдалануға есептелген.
- Пайдаланудағы ыңғайлылық – Интуитивті түсінікті басқару арнайы дағдыларды талап етпейді және жабдықпен жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 49 кг |
| Кіру тесігінің диаметрі | 100 мм |
| Шығу тесігінің диаметрі | 100 мм |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Макс. сору биіктігі | 8 м |
| Макс. көтеру биіктігі | 31 мм |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 31 м |
| Макс. сору тереңдігі | 8 м |
| Айналымдардың макс. саны | 3600 айн/мин |
| Макс. өнімділік | 1150 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 28 мм |
| Қуат | 8200 кВТ |
| Қозғалтқыштың көлемі | 389 см3 |
| Май картерінің көлемі | 1.1 л |
| Жанармай багының көлемі | 6.5 л |
| Сору жеңінің өлшемі | 100 мм |
| Айдау жеңінің өлшемі | 100 мм |
| Қозғалтқыштың тактілігі | 4 |
| Су түрі | лас |
| Стартер түрі | қолмен |
- Бағасы: 237 950 ₸



