Сорғы дренаждық Нөсер ГНОМ 10-10 380В

182 900 ₸
- Бар
- Коды:21440
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғы дренаждық Нөсер ГНОМ 10-10 380В - өнеркәсіптік және азаматтық құрылыста және гидроқұрылыстарды пайдалану кезінде қазаншұңқырлардан, траншеялардан температурасы 35 градусқа дейінгі ластанған суларды, қиыршық тасты-сазды және жер асты суларын соруға арналған орталықтан тепкіш портативті суасты моноблокты электр сорғы.Судағы қатты механикалық қоспалардың құрамы салмағы бойынша 10%-дан және бөлшектердің мөлшері 5 мм-ден аспауы керек.
Артықшылықтары
- Оңай алынатын сүзгі
- Жоғары сенімділік және ұзақ қызмет ету мерзімі
- Пайдаланылатын материалдардың өте жақсы сапасы
- Техникалық қызмет көрсету және пайдалану оңай
- Жоғары ПӘК
- Қысым сипаттамасының барлық интервалында жұмыс істеу
- Тозуға төзімді ашық жұмыс дөңгелегі тұрақты параметрлерді қамтамасыз етеді
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Таза салмақ | 15 кг |
| Кабель ұзындығы | 12 м |
| Су алу | төменгі |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP68 |
| Құрылым | ортадан тепкіш |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 10 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 10 м |
| Макс. қысым | 1 атм |
| Макс. өнімділік | 166 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 5 мм |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Корпус материалы | Шойын |
| Қуат | 750 кВТ |
| Желінің кернеуі | 380 |
| Су түрі | лас |
- Бағасы: 182 900 ₸

