ALTECO RS 0514 кәбіл арасы

32 200 ₸
- Бар
- Коды:27884
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO RS 0514 кәбіл арасы - ағаш, металл және пластикалық құбырлар сияқты түрлі материалдарды кесуге арналған күшті және сенімді құрал. Ыңғайлы дизайн мен жоғары қуаттылығының арқасында ол кәсіби мамандар мен үй шеберлері үшін өте ыңғайлы. Ықшам өлшем мен эргономикалық тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істеген кезде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.
Қолданылуы:
- Металл конструкциялары мен пішінін кесу
- Құбырларды, арматуралар мен бекіткіштерді аралап кесу
- Сүрекпен, бруспен және панелмен жұмыс істеу
- Пластикті, ПВХ және композиттік материалдарды кесу
ALTECO артықшылықтары RS 0514
- Қуатты қозғалтқыш 800 Вт — ағашты, металлды және пластикалық материалдарды кесу кезінде кесудің жоғары жылдамдығы мен тұрақты жұмысты қамтамасыз етеді.
- Кесудің жоғары жылдамдығы - жалпы өнімділікті арттыра отырып, ағаштың, металлдың, пластиктің және композиттердің тез өтуін қамтамасыз етеді.
- Полотноны кілтсіз ауыстыру — қосымша құралдарсыз жабдықты секунд ішінде ауыстыруға мүмкіндік береді, бұл әсіресе нысанда ыңғайлы.
- Әмбебап бекіту - құйрық тізбегінің стандартты түрі шығын материалдарының кең ассортименті үшін қолайлы.
- Айналымдарды реттеу — құралды нақты материалға және кесу түріне бейімдеп, кенептің қызып кетуі қаупін төмендетеді.
- Қосу батырмасын бекіту - ұзақ араларда шаршауды азайта отырып, пернелерді тұрақты түрде ұстап тұрмай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
- Металл редуктор - Күшейтілген құрылым жылу бөлгішті жақсартады және тұрақты жүктеме кезінде құрал ресурсын арттырады.
- Саптағы жұмсақ жапсырма - ұзақ жұмыс кезінде құралды бақылау және қолайлы ұстау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Қосымша функциялары | |
| Жабдықты кілтсіз ауыстыру | Иә |
| Маятниктік қозғалыс | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жүріс шамасы | 20 мм |
| Таза салмақ | 2.65 кг |
| Кесу тереңдігі (ағаш) | 160 мм |
| Аралау тереңдігі (металл) | 10 мм |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемелерден қорғау | Жоқ |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жаймаларды бекіту | әмбебап |
| Бос жүрістегі жүрістердің макс. саны | 2800 барысы/мин |
| Қуат | 800 кВТ |
| Жұмсақ старттың болуы | Иә |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Батарея түрі | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Тағам түрі | желіден |
| Айналымдарды электрондық реттеу | Иә |
- Бағасы: 32 200 ₸



