ALTECO EX 480-125 E эксцентрлік тегістеуіш

19 580 ₸
- Бар
- Коды:27462
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO EX 480-125 E эксцентрлік тегістеуіш - әртүрлі материалдардың беттерін өңдеу, жылтырату және тегістеу үшін қолданылады. Жылтырату жастықшалары Velcro көмегімен сыртқы табанға бекітіледі, бұл жұмыс жабдығын жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Резеңке беті бар пластикалық корпус әртүрлі механикалық кернеулер мен жоғары температураларға төзімділік пен сенімділікті арттырды.
Артықшылықтары: ALTECO EX 480-125 E
- Артқы тұтқаның жұмсақ төсемі
- Ықшам және ыңғайлы
- Шаң жинауға арналған қап
- Шаңды кетірудің тиімді жүйесі
- Айналымдарды реттеу
Жинақтау:
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 дана.
- Шаң жинағыш 1 дана.
- Тегістеу парағы 1 дана.
- Қосалқы тұтқа 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Тербеліс амплитудасы | 2.3 мм |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Дірілге қарсы жүйе | Жоқ |
| Кездейсоқ қосуды блоктау | Нет |
| Таза салмақ | 2.4 кг |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Адаптердің диаметрі | 35 мм |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Шамадан тыс жүктемелерден қорғау | Иә |
| Тауар сыныбы | жартылай кәсіби |
| Саңылаулар саны | 8 |
| Айналымдардың макс. саны | 14000 айн/мин |
| Кабель материалы | резеңке |
| Мин. айналымдар саны | 4000 айн/мин |
| Қуат | 480 кВТ |
| Жұмсақ старттың болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Иә |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Бекіту түрі | velcro |
| Тағам түрі | желіден |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Табан тежегіші | Да |
| Қуат түймесін бекіту | Жоқ |
| Айналымдарды электрондық реттеу | Иә |
- Бағасы: 19 580 ₸



