KSC 1500л 40-209 тікбұрышты көлденең сыйымдылық

339 800 ₸
- Бар
- Коды:28496
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KSC 1500л 40-209 тікбұрышты көлденең сыйымдылық - стандартты есік ойықтарына сәйкес өлшемдердің арқасында тасымалдау және монтаждау үшін қолайлы. Ыдыстардың дизайны оларды үй-жайлардың ішіндегі есіктер арқылы алып жүруге мүмкіндік береді. Су құбыры жүйелерінде, дизель отынын сақтау үшін, құрылыс және саяжай учаскелерінде пайдалануға өте қолайлы.
Артықшылықтары:
- Пайдаланудың ұзақ мерзімі
- УК сәулеленуге тұрақтылығы
- Жуу және дезинфекциялау жеңілдігі
- Төмен құн
- Коррозияға ұшырамайды
- Шағын өз салмағы
- Қосымша құрылғыларды қосу
Жиынтықтау:
- Көлденең тік бұрышты сыйымдылық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Материал | Полиэтилен |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 65 кг |
| Биіктігі | 1840 мм |
| Қақпақтың диаметрі | 360 мм |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Сұйықтықты төгуге арналған кранның болуы | Жоқ |
| Қақпақтың болуы | Иә |
| Тұтқаның болуы | Жоқ |
| Орнату түрі | көлденең |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 339 800 ₸

