ALTECO BS 950 таспалы тегістеуіш

27 630 ₸
- Бар
- Коды:30115
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO BS 950 таспалы тегістеуіш - әртүрлі беттерді тегістеуге және тегістеуге арналған. Құралдың қосымша қуаты өңдеудің ең жақсы сапасына қол жеткізуге мүмкіндік береді. Құрал оңтайландырылған эргономикамен және ықшам дизайнмен жақсы салыстырылады. Мұның нәтижесі кез келген тегістеу жұмыстарын орындау кезінде өңдеудің жоғары ыңғайлылығы болып табылады. Сенімді корпус жоғары сапасымен және айрықша тұрақтылығымен ерекшеленеді
ALTECO BS 950 ерекшеліктері
- Артқы тұтқаның жұмсақ төсемі
- Шаңсорғышты қосу мүмкіндігі
- Айналымдарды реттеу
Жинақтау:
- Шаң жинағыш 1 дана.
- Шаң жинағыштың қосқышы 1 дана.
- Тегістеуіш белдік 1 дана.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таспаны автоматты орталықтандыру | Да |
| Кездейсоқ қосуды блоктау | Нет |
| Шөткелерді жылдам ауыстыру | Нет |
| Таза салмақ | 2.9 кг |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Шаңсорғыштың келте құбырының диаметрі | 12 мм |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Таспаның ұзындығы | 457 мм |
| Шамадан тыс жүктемелерден қорғау | Жоқ |
| Тауар сыныбы | жартылай кәсіби |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Айналымдардың макс. саны | 300 айн/мин |
| Макс. таспаның қозғалыс жылдамдығы | 300 м/мин |
| Кабель материалы | резеңке |
| Қуат | 900 кВТ |
| Жұмсақ старттың болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Шаң жинағышы | Да |
| Жұмыс циклі | 5 / 5 мин |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Таспаның орналасуын реттеу | Да |
| Қысқыш жиынтықта | Жоқ |
| Тағам түрі | желіден |
| Қуат түймесін бекіту | Иә |
| Таспаның ені | 76 мм |
- Бағасы: 27 630 ₸



