Аккумуляторлық бұрғы-бұрғылаушы Вихрь ДА-14.4Л-2К 72/14/8

21 590 ₸
- Бар
- Коды:32757
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аккумуляторлық бұрғы-бұрғылаушы Вихрь ДА-14.4Л-2К 72/14/8 - бұрандаларды тез және ұқыпты айналдыруға және бұруға, сондай-ақ ағаштағы, металдағы, пластмассадағы тесіктерді және тағы басқа бұрғылауға мүмкіндік береді. Айналымдар санын реттеу материалдың қасиеттеріне байланысты оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Корпуста бар қозғалтқыш пен ішкі тораптарды салқындату жүргізілетін желдеткіш тесіктер.
Артықшылықтары:
- Жылдам қысатын патрон - жабдықты ауыстыру үшін
- Екі жылдамдықты редуктор – әр түрлі жұмыстар үшін
- Жұмыс аймағын жарықтандыруға арналған кіріктірілген жарықтандыру
- Кішкентай салмақ - еңбектен қажымай жұмыс істеу үшін
- Li-lon аккумулятор: жад тиімсіз, өзіндік разрядсыз
Жиынтықтау:
- Аккумуляторлық бұрғы-шуруповерт
- 2 аккумулятор
- Зарядтау құрылғысы
- Кейс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Қозғалтқыш тежегіші | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 14.4 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 2 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 2 |
| Қатты айналу моменті | 26 Нм |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Иә |
| Тауар сыныбы | тұрмыстық |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 16+1 |
| Таспалы (дүкендік) | Жоқ |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 1250 айн/мин |
| Макс. айналу сәті | 26 Н·м |
| Жұмсақ айналу сәті | 12 Нм |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Батарея құрылғысы | жүгірткі |
- Бағасы: 21 590 ₸



