Циркуляциялық сорғы GREENPRO RS 750 L=255мм

152 400 ₸
- Бар
- Коды:31877
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Циркуляциялық сорғы GREENPRO RS 750 L=255мм - бірегей неміс технологиясы бойынша жасалған жеке үйдің, өндірістік және коммуналдық объектілердің жылу жүйесінің негізгі компоненттерінің бірі болып табылады. Температурасы 110ºС дейін және қысымы 10 барға дейінгі сұйықтықтарды айдауға қабілетті. RS циркуляциялық сорғыларының бірқатар тиімді артықшылықтары бар, атап айтқанда: олар ықшам және жеңіл, дыбыссыз жұмыс істейді, заманауи циркуляциялық сорғыны пайдалану жалпы жылыту немесе сумен жабдықтау жүйесін арзандатады, өйткені ол табиғи айналымға қарағанда кішірек диаметрлі құбырларды пайдалануға мүмкіндік береді. , салқындатқышты жылыту үшін пайдаланылатын отынды 15%-ға дейін үнемдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Greenpro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 17 кг |
| Қорғау сыныбы | IP44 |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 17 м |
| Макс. қысым | 10 атм |
| Макс. өнімділік | 310 л/мин |
| Макс. судың температурасы | 110 °C |
| Монтаждық ұзындық | 255 мм |
| Қуат | 750 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қосылу өлшемі | 50 дюйм |
| Су түрі | таза |
- Бағасы: 152 400 ₸

