Діріл сорғысы Вихрь ВН-10Н 68/8/5

11 390 ₸
- Бар
- Коды:29620
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Діріл сорғысы Вихрь ВН-10Н 68/8/5 - ішкі диаметрі 85 мм және одан артық ұңғымалардан тұрмыстық жағдайларда су беруге арналған, сонымен қатар шахта құдықтарынан, резервуарларынан су беруге арналған және бақтар мен бақшаларға суғарылатын ашық су қоймалары үшін пайдалануға болады. Сорғы суды пайдалану орындарынан едәуір қашықтықта орналасқан су айдындарынан суды көлденеңінен 100 метрден жоғары беруге қабілетті.
Артықшылықтары:
- Алюминий қорытпасынан жасалған корпус
- Су көтеру биіктігі - 72 м
- Ұтқыр және әмбебап қолдану
- Тік және көлденең қалыпта пайдалану
- Сымының болуына байланысты сорғыны жүктеуге және көтеруге ыңғайлы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Қуат | 280 кВт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғының диаметрі | 100 мм |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Су алу | төменгі |
| Қорғау сыныбы | IPX8 |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 72 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 3 м |
| Макс. өнімділік | 18 л/мин |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Мин. су деңгейі | 600 мм |
| Термиялық қорғаныстың болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Түрі | діріл |
| Құбыр байланысы | шырша 3/4 |
- Бағасы: 11 390 ₸


