Диск арасы Вихрь ДП-190/1800 72/11/6

31 590 ₸
- Бар
- Коды:32736
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диск арасы Вихрь ДП-190/1800 72/11/6 - түрлі материалдарды кесуге арналған. Шпиндельді бұғаттау функциясының арқасында жабдықты ауыстыру бос емес ең аз уақыт саны. Дискінің көлбеу бұрышын өзгертуге болады қосымша құралсыз – бұл үшін реттеу винті бар. Қауіпсіздіктің жоғары деңгейі дискінің екі қорғаныш қаптамасының болуымен қамтамасыз етіледі.
Артықшылықтары:
- Диск көлбеу бұрышын реттеу 0-45°
- Аралық дискіні қауіпсіз ауыстыру үшін білікті бекіту
- Диск қаптамасы - ұқыпты тасымалдауға арналған
- Параллельді бағыттаушы – жұмыстағы дәлдік үшін
- Жеткізу жиынтығына ара дискісі кіреді – қосымша уақыт пен оны сатып алуға ақша жұмсаудың қажеті жоқ
Жиынтық.
- Диск арасы
- Аралайтын диск
- Параллельді бағыттаушы
- Алты қырлы кілт
- Паспорты
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 4.5 кг |
| Бағыттаушы шинамен жұмыс істеу мүмкіндігі | Иә |
| Айналымдарды реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 190 мм |
| Бұрышпен кесудің максималды тереңдігі (45°) | 47 мм |
| Бұрышпен кесудің максималды тереңдігі (90°) | 68 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 5500 айн/мин |
| Қуат | 1800 кВТ |
| Шағын араның болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Дискінің қону диаметрі | 20 мм |
| Тағам түрі | желіден |
- Бағасы: 31 590 ₸



