Бензопила Huter BS-45M 70/6/4

44 490 ₸
- Бар
- Коды:20694
Бензопила Huter BS-45M 70/6/4 - бұл бақшаны күту, шағын құрылыс немесе жөндеу (мысалы, бақша жапсырмаларын жаңарту), каминге отынды үгінділері үшін қолданылатын құрал. Қуаты 1,7 кВт 2 тактілі қозғалтқышпен жарақталған. Шынжырды майлау автоматты түрде жүреді. Бензопила қауіпсіз жұмысты қамтамасыз ету үшін шынжыр тежегішімен жабдықталған. Жеткізу комплектісіне 40-сантиметрлік шина кіреді. Вибрацияға қарсы жүйе бар.
Ерекшеліктер Huter BS-45M

Қолайлылық
Ауа сүзгісі арнайы айналмалы дөңгелек арқылы оңай ашылатын арнайы қаптамамен қорғалған.

Тиімді арамен кесу
Ара шағын ағаштарды кесу және отын дайындау үшін ұзындығы 40 см шинамен жабдықталған.

Қауіпсіз жұмыс
Алдыңғы тежегішті басқанда тежегіш іске қосылады және ара тізбегі бір уақытта тоқтайды.

Сенімді ұстап қалу
Huter BS-45M бензопилінің сабы ұстау үшін ыңғайлы формада. Тұтқаның кеңейтілген төменгі бөлігі - шынжыр жарылған кезде қолды қорғау үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Huter |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 7 кг |
| Максималды қуат | 1.7 кВТ |
| Оталдыру шамдарының моделі | CHAMPION RCJ6Y |
| Қозғалтқыштың көлемі | 45 см3 |
| Май багының көлемі | 0.125 л |
| Жанармай багының көлемі | 0.55 л |
| Ойық ені | 1.3 мм |
- Бағасы: 44 490 ₸


