Штроборез-бороздодел Фиолент Б3-40

87 320 ₸
- Бар
- Коды:34277
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Штроборез-бороздодел Фиолент Б3-40 - қабырғаларында кірпіштен, ұлутастан, темірбетоннан және әктас блоктарынан құрғақ ара әдісімен штробаларды салуға, сонымен бірге металды тазартуға, өңдеуге, тастан, бетоннан өңдеуге арналған. Қосымша тұтқа екі жағдайда орнатылуы мүмкін. Редуктордың корпусы алюминий қорытпасынан жасалған, соның арқасында құралдың жұмыс ресурсы артады. Шаңсорғыш қосылуы мүмкін, бұл жұмыс орнын таза ұстауға мүмкіндік береді. Шпинделді М14 кесу.
Артықшылықтары:
- 1 құралға 2 құрал: атыз жасап шығарушы және бұрыштық ажарлау машинасы
- Жабдықтарды жай ауыстыру үшін шпиндельді блоктау
- Редуктордың бұрылыс корпусы (90 градусқа)
- Шөткелердің тозуын жылдам ауыстыру және бақылау үшін алынатын қақпақтар
- Екі позициялы қосымша тұтқа
- Алюминий қорытпасынан жасалған редуктордың корпусы - ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған
- Желдетудің тиімді жүйесі
- Жоспарлы іске қосу - қорғау үшін электр жетегі мен редукторды қосу кезіндегі асқын жүктемеден
- Артық жүктемеден электрондық қорғау
- Шаңсорғышты қосу үшін келте құбыр бар
- Кездейсоқ қосылудан блоктауы бар ажыратқыш - жұмыстағы қауіпсіздік үшін
- Үздіксіз жұмыс үшін "Іск" клавишасын бұғаттау
- Брондалған электр жетегінің орамдары шаңның әсерінен сенімді қорғалған
Жиынтықтау:
- Б3-40 бороздоделі
- Диск (фланец)
- Қосымша тұтқа
- Гайка
- Қорғаныш қаптама
- Кілт
- Пайдалану жөніндегі басшылық
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Фиолент |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 5.44 кг |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Дискінің диаметрі | 150 мм |
| Кабель ұзындығы | 2.4 м |
| Макс. кесу тереңдігі | 41 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 9000 айн/мин |
| Ең үлкен ойық ені | 41 мм |
| Қуат | 1600 кВТ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
- Бағасы: 87 320 ₸






