Бүйіршек ара Вихрь ПТ-210 72/18/2

51 890 ₸
- Бар
- Коды:33212
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бүйіршек ара Вихрь ПТ-210 72/18/2 - дайындамаларды тік және еркін бұрышпен аралау үшін қызмет етеді. Төменгі қаптама дискіні тасымалдау кезінде зақымданудан қорғайды. Конструкцияда дайындамаларды жылжымайтын бекітуге арналған скрипцин қарастырылған. Шаңсорғышты қосу мүмкіндігі жұмыс орнында тазалықты сақтауға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары:
- Тікелей жетек
- Шаң жоюдың орнатылған жүйесі
- Кез келген типтік жұмыстарды орындауға арналған қуатты қозғалтқыш
- Ара аяғының бетінде оны орнатуды жеңілдететін тесіктері бар
Жиынтық.
- Бүйірлік ара
- Қысқыш құрылғы
- Шаң жинағыш қап
- Кілттер - 2 дана.
- Паспорты
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 12.6 кг |
| Көлденең жылжыту | Жоқ |
| Дискінің диаметрі | 210 мм |
| Кабель ұзындығы | 1.5 м |
| Айналымдардың макс. саны | 5000 айн/мин |
| Максималды кесу ені 45° бұрышта | 83 мм |
| Макс. 90° бұрышпен араның ені | 120 мм |
| Қуат | 1500 кВТ |
| Араны солға/оңға еңкейту | 45 ° |
| Лазердің болуы | Жоқ |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Брошюраның болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Дискінің қону диаметрі | 30 мм |
| Кесу тереңдігін реттеу | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Кестені солға/оңға реттеу | 45 ° |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Жетек түрі | Тікелей |
- Бағасы: 51 890 ₸



