УШМ-125/1200Э 72/12/7 Вихрь бұрышты ажарлау машинасы

21 290 ₸
- Бар
- Коды:32753
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
УШМ-125/1200Э 72/12/7 Вихрь бұрышты ажарлау машинасы - беттерді тегістеу және тазалау, сондай-ақ әртүрлі материалдардан бөлшектерді кесу үшін қолданылады. Нақты есеппен оңтайлы жылдамдықты таңдауға көмектесетін электрондық реттеу қарастырылған. Қосымша сап жұмыс кезінде құралды жақсырақ бақылауға мүмкіндік береді. Оны оператордың қалауына байланысты солдан, оңнан немесе жоғарыдан орнатуға болады.
Артықшылықтары:
- Жабдықтарды жай ауыстыру үшін шпиндельді блоктау
- Үш позициялы тұтқа - сенімді ұстап тұру үшін және жайлы жұмыс процесін қамтамасыз ету
- Қаптама - шаңнан және ұшқыннан қорғауға арналған
- Айналымдарды электронды реттеу - әр түрлі материалдармен жұмыс істеу үшін
Жиынтықтау:
- Бұрышты тегістейтін машина
- Бүйір тұтқа
- Қорғаныш қаптама
- Ернемек кілті
- Көмір шөткелер жиынтығы
- Паспорты
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Таза салмақ | 2.3 кг |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Айналымдардың макс. саны | 12000 айн/мин |
| Қуат | 1200 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Суперфланец | Жоқ |
- Бағасы: 21 290 ₸



