Ұңғыма құйынды сорғы СН-135 68/3/6

115 495 ₸
- Бар
- Коды:33063
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұңғыма құйынды сорғы СН-135 68/3/6 - тұрмыстық жағдайларда ұңғымалардан су беруге арналған, сондай-ақ бақшалар мен бақшаларды суару үшін шахталық құдықтардан, резервуарлардан және ашық су қоймаларынан су беру үшін пайдаланылуы мүмкін. Электр тогының соғуынан қорғау дәрежесі бойынша электр сорғы IPX8 класты суасты сорғыларына жатады және 40 метр тереңдікте толығымен суға батып жұмыс істей алады. Бұл жағдайда ұңғыманың түбінен сорғыға дейінгі қашықтық 0,6 метрден кем болмауы керек. СН-135 сорғысы құйынды типке жатады, оның басты артықшылығы - судың аз жеткізілуімен жоғары қысымды құру, сондықтан сорғы дебиті төмен ұңғымалардан су беру үшін жақсы қолданылады.
Артықшылықтары:
- Сорғы бөлігінің материалы пластиктен жасалған
- Термиялық қорғаныс шамадан тыс жүктеме кезінде құрылғының істен шығуына жол бермейді
- Ұзақ қызмет ету мерзімі, сорғы корпусы тот баспайтын болаттан жасалған
- Арқанды бекітуге арналған арнайы сақиналар
- Қорғаныс класы IPX8, сорғы 60 метр тереңдікте толығымен суға батып жұмыс істей алатынын білдіреді
Жинақтау:
- Ұңғымалық сорғы 1 дана.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 дана.
- Қаптамасы 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 22.4 кг |
| Сорғының диаметрі | 102 мм |
| Кабель ұзындығы | 30 м |
| Су алу | орталық |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IPX8 |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 135 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 60 м |
| Макс. өнімділік | 95 л/мин |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Сорғы бөлігінің материалы | пластик |
| Мин. су деңгейі | 600 мм |
| Қуат | 1800 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Түрі | ортадан тепкіш |
| Құбыр байланысы | ішкі G1 1/4 |
- Бағасы: 115 495 ₸


