Аккумуляторлық бұрғы-бұрғылаушы Вихрь ДА-18Л-2КА 72/14/25

23 090 ₸
- Бар
- Коды:33264
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аккумуляторлық бұрғы-бұрғылаушы Вихрь ДА-18Л-2КА 72/14/25 - жөндеу немесе құрылыстағы шебердің таптырмас көмекшісі. Құрал ағаш пен металдан жасалған үстіңгі беттердегі тесіктерді ұқыпты бұрғылайды, сондай-ақ бұрандаларды күшті түрде айналдырады. Бұрғылау-шуруповерт жиынтығына құралды, оған зарядтауды және басқа жұмыс бөлшектерін сақтауға болатын қолайлы кейс келеді.
Артықшылықтары:
- Аккумуляторлық технология операторды қоректендіру бауын бақылау қажеттігінен құтқарады
- Жабдықты қарапайым ауыстыруға арналған жылдам қысатын патрон
- Реверс функциясы материалда тұрып қалған бұрғыларды шығаруды оңайлатады
- Әртүрлі материалдардың астына дәл келтіру үшін айналу жиілігін реттеу
- Жұмыс аймағын жарықтандыру жарық жеткіліксіз болған жағдайда жұмыс жүргізуді оңайлатады
- Li-lon аккумуляторлар: жад тиімсіз, өзіндік разрядсыз
- Жылдам зарядтау (1 сағат ішінде барлығы)
- Ұзақ қызмет ету мерзімі үшін артық жүктемеден қорғау
- Двигатель тежегіші - клавишті іске қосуды түсіру кезіндегі жедел тоқтау
- Ыңғайлы кейс сақтау және тасымалдау мәселесін шешеді
Жиынтықтау:
- Дрель-шуруповерт
- 2 аккумулятор
- Тамақтану адаптері
- Нұсқау
- Кейс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1.2 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 1.5 |
| Қатты айналу моменті | 35 Нм |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Иә |
| Тауар сыныбы | тұрмыстық |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Патронды бекіту | 3/8" |
| Таспалы (дүкендік) | Жоқ |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 30 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 12 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 1400 айн/мин |
| Макс. айналу сәті | 35 Н·м |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Батарея құрылғысы | жүгірткі |
- Бағасы: 23 090 ₸



