Дренажды сорғы Вихрь ДН-300 68/2/6

16 690 ₸
- Бар
- Коды:28258
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренажды сорғы Вихрь ДН-300 68/2/6 - таза, дренаждық, жаңбыр және жер асты суларын айдауға және бұруға арналған. Судың ластануының орташа деңгейіне рұқсат етіледі, қатты бөлшектердің ең үлкен мөлшері 5 мм аспауы тиіс. Сондай-ақ сорғыны ашық су қоймаларынан, құдықтардан және басқа да көздерден су беру үшiн пайдалануға болады. Бұйым қалтқы ажыратқышымен жарақталған, бұл сорғыштың судың келіп түсуіне қарай өз бетінше қосылуына және оны қайта құя бастаған соң өшуіне мүмкіндік береді.
Артықшылықтары:
- Пластикалық соққыға төзімді корпус
- Қалтқы ажыратқышының арқасында автоматты жұмыс
- Қызып кетуден қорғаныс сорғыны одан да сенімді етеді
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін тұтқа
- Көп функциялы – кез келген өте агрессивті емес сұйықтықты сору үшін жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғының диаметрі | 25 мм |
| Су алу | төменгі |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP68 |
| Құрылым | ортадан тепкіш |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 7.5 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 6 м |
| Макс. қысым | 0.75 атм |
| Макс. өнімділік | 133 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 5 мм |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қуат | 300 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Су түрі | таза |
| Құбыр байланысы | ішкі G1 1/4 |
- Бағасы: 16 690 ₸


