ALTECO DN 900 T дренаждық сорғы

27 610 ₸
- Бар
- Коды:20575
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO DN 900 T дренажды сорғысы - жаңбыр суларын, топырақты және ластанған суларды сору агрегаты. Қалтқылы ажыратқыш оны құрғақ жұмыстан қорғайды. Электрлік қозғалтқышта мыс орамасы болады. Өткізу қабілеті 14000 құрайды. л/сағ. Тот баспайтын болаттан жасалған корпус коррозияға ұшырамайды, ол сорғының қызмет ету мерзімін арттырады.
ALTECO DN 900 T ерекшеліктері
- Ыңғайлы тасымалдау - DN 900 Т дренаждық сорғының конструкциясында ыңғайлы тасымалдауға арналған тұтқа қарастырылған
- Автоматты қосу/сөндіру - қалтқы механизмі су деңгейі жоғары болғанда сорғыны қосады және төмен ағытқан жағдайда ажыратады
- Әмбебап қосылыс - әр түрлi үлгiдегi шлангiлердi қосуға арналған әмбебап мөлшерлi патрубок
- Сенімділік - тот баспайтын болаттан жасалған корпус ішкі элементтерді механикалық бүлінуден қорғайды.
Жиынтықтау:
- Пайдалану бойынша нұсқаулық 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 5.1 кг |
| Кабель ұзындығы | 8 м |
| Қысымды арттыру үшін | Жоқ |
| Су алу | төменгі |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Иә |
| Электр қозғалтқышты қорғау | жылу датчигі |
| Қорғау сыныбы | IP68 |
| Оқшаулау сыныбы | B |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 10 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 7 м |
| Макс. өнімділік | 234 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 35 мм |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Корпус материалы | полипропилен (PP) |
| Жұмыс дөңгелегінің материалы | полиамид (PA) |
| Мин. су деңгейі | 80 мм |
| Қуат | 900 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Деңгейді реттеуші | қалқымалы датчик |
| Серия | DN |
| Су түрі | таза; лас |
| Құбыр байланысы | 25 / 32 / 38 |
| Білік тығыздағышы | шеткі |
- Бағасы: 27 610 ₸



