Дренажды сорғы Вихрь ДН-900 68/2/3

23 490 ₸
- Бар
- Коды:19473
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дренажды сорғы Вихрь ДН-900 68/2/3 - таза, дренаждық, жаңбыр және жер асты суларын айдауға арналған. Сондай-ақ сорғыны ашық су қоймаларынан, құдықтардан және басқа да көздерден су беру үшiн пайдалануға болады. Бұйым қалтқылы ажыратқышпен жабдықталған, бұл сорғыштың судың келіп түсуіне байланысты өздігінен қосылуына және айдап қотарған соң өшуіне мүмкіндік береді.
Артықшылықтары:
- Пластикалық соққыға төзімді корпус
- Қалтқы ажыратқышының арқасында автоматты жұмыс
- Қызып кетуден қорғаныс сорғыны одан да сенімді етеді
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін тұтқа
- Көп функциялы – кез келген өте агрессивті емес сұйықтықты сору үшін жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 5.7 кг |
| Сорғының диаметрі | 25 мм |
| Су алу | төменгі |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Иә |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 8 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 8 м |
| Макс. қысым | 0.8 атм |
| Макс. өнімділік | 258 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 35 мм |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қуат | 900 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Су түрі | лас |
| Құбыр байланысы | ішкі G1 1/2 |
- Бағасы: 23 490 ₸


