Дренаждық сорғы Вихрь ДН-350 68/2/8

16 790 ₸
- Бар
- Коды:29806
Дренаждық сорғы Вихрь ДН-350 68/2/8 - әртүрлi су қоймалары мен резервуарларынан, қазан шұңқырларынан, шахталар мен құю шұңқырларынан бөгде қосындылармен суды және ағындыларды тартып шығаруға және ағызып шығаруға арналған. Тұрғын жайлар мен жертөлелерді су басқан жағдайда сорғының көмегімен суды сорып алуға болады. Сорғы электр қозғалтқышы асинхронды, қысқа тұйықталған роторы бар бір фазалы. Корпус мықты пластиктен жасалған. Дренажды сорғының сусыз "құрғақ" жұмыс істеуіне жол берілмейді. Артық жүктемеден сорғыны термопротектор қорғайды, өшіру автоматты түрде жүргізіледі. Бұл модельді пайдаланған кезде судың ластануының үлкен деңгейіне жол беріледі, қатты бөлшектердің ең үлкен мөлшері 35 мм аспауы тиіс. Сорғы сыртқы қалтқы ажыратқышпен жабдықталған.
Артықшылықтары:
- Пластикалық соққыға төзімді корпус
- Қалтқы ажыратқышының арқасында автоматты жұмыс
- Қызып кетуден қорғаныс сорғыны одан да сенімді етеді
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін тұтқа
- Көп функциялы – кез келген өте агрессивті емес сұйықтықты сору үшін жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сорғының диаметрі | 25 мм |
| Су алу | төменгі |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Иә |
| Құрылым | ортадан тепкіш |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 5 м |
| Ең үлкен батыру тереңдігі | 8 м |
| Макс. өнімділік | 133 л/мин |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 35 мм |
| Макс. судың температурасы | 35 °C |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қуат | 350 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Су түрі | лас |
| Құбыр байланысы | ішкі G1 1/2 |
- Бағасы: 16 790 ₸


