Ресанттың электролобзигі Л-80/750

23 690 ₸
- Бар
- Коды:33469
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанттың электролобзигі Л-80/750 - электр жетегімен жабдықталған қол сайманына жатады. Аспаптың шағын көлемі оның салмағына әсер етеді, ол іс жүзінде сезілмейді. Электр лобзиктің мақсаты табақ материалын бойлай және көлденең кесу бойынша да, фигуралық бойынша да операциялардың үлкен мөлшерін орындауда.
Артықшылықтары:
- Қуатты қозғалтқыш үлкен көлемдегі жұмыс үшін
- Кесу сызығы жақсы көрінуі үшін үгінділерді үрлеу функциясы
- Тиімді жұмыс үшін - маятниктік жүрістің болуы
- Ағаш бойынша ең жоғарғы тереңдік енуі - 80 мм
- Сенімді ұстау үшін ыңғайлы сабы
Жиынтықтау:
- Электрлік лобзик 1 дана
- Параллельді бағыттаушы 1 дана
- Үгіткіш 1 дана.
- Алты қырлы кілт 1 дана
- Төлқұжат (нұсқау) 1 дана
- Орама 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 2.1 кг |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Кабель ұзындығы | 1.5 м |
| Тауар сыныбы | тұрмыстық |
| Қылқаламдарға оңай қол жеткізу | Жоқ |
| Құйылған табан | Жоқ |
| Жүрістердің ең көп саны | 3000 барысы/мин |
| Макс. Керф қалыңдығы (ағаш) | 80 мм |
| Араның (металдың) ең үлкен қалыңдығы | 10 мм |
| Мин. қозғалыстар саны | 500 барысы/мин |
| Қуат | 750 кВТ |
| Қорғаныс қалқанының болуы | Иә |
| Лазердің болуы | Жоқ |
| Жұмсақ старттың болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Табанның еңкеюін құралсыз реттеу | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Файл қысқышының түрі | тез қысылатын |
| Тағам түрі | желіден |
| Файлдың еңкею бұрышы | 45 ° |
| Қаламның пішіні | қапсырма тәрізді |
- Бағасы: 23 690 ₸



