Ресанттың УШМ-125/1200Э бұрыштық қырнау машинасы

28 590 ₸
- Бар
- Коды:33382
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанттың УШМ-125/1200Э бұрыштық қырнау машинасы - материалдарды ажарлау, тазарту немесе кесу үшін қолданылады. Созылған корпус жұмыс процесінде сенімді ұстап тұруды қамтамасыз етеді. Металл редуктор қамтамасыз етеді ұзақ қызмет ету мерзімі және жылуды бұрып жіберу жақсы. Желдеткiш тесiктердi қозғалтқыш суытады. қызып кету қатерін азайтатын жұмыс механизмі. Қаптамамен жабылған асыл диск пайдаланушыны зақымданудан қорғау үшін.
Артықшылықтары:
- Білікті блоктау жүйесі
- Сымдардың қос оқшаулауы
- Қосу түймесін бұғаттау
- Үш позициялы бүйірлік қолсап
- Қорғаныш қабығын қарапайым орнату
- Дискіні білікке бекітуге арналған кілт жиынтықта
- Қозғалтқыш пен редукторды шаңнан қорғау жүйелері
- Жарақты тез ауыстыру үшін шпиндельді блоктау
- Айналымдардың тұрақты санын қолдау жүйесі
Жиынтықтау:
- Бұрышты тегістейтін машина
- Бүйір тұтқа
- Қорғаныш қаптама
- Ернемек кілті
- Нұсқау
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Таза салмақ | 2.3 кг |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Иә |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Айналымдардың макс. саны | 12000 айн/мин |
| Қуат | 1200 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Иә |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Суперфланец | Жоқ |
- Бағасы: 28 590 ₸



