ALTECO DP 1100-16 соққы дрель

36 900 ₸
- Бар
- Коды:34549
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дрель екпінді ALTECO DP 1100-16 - кірпіш, бетон, тас, ағаш, металл, керамика мен пластмассаны соғу және соққысыз бұрғылау үшін
ALTECO DP 1100-16 ерекшеліктері
- Реверс
- Артқы саптың жұмсақ қондырмасы
- Редуктордың металл корпусы
- Айналымдарды реттеу
Жиынтықтау:
- Тереңдiктi шектеушi 1 дана
- Патронның кілті 1 дана
- Қосымша тұтқа 1 дана
- Көмір щеткалары 2 дана
- Пайдалану бойынша нұсқаулық 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| патрон түрі | Негізгі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Щеткалар тозған кезде автоматты түрде өшеді | Жоқ |
| Таза салмақ | 3.28 кг |
| Қылқаламдардың тозу индикаторы | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Қылқаламдарға оңай қол жеткізу | Жоқ |
| Макс. бұрғылау диаметрі (бетон) | 16 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 40 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 13 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 3200 айн/мин |
| Патронның ең үлкен өлшемі | 16 мм |
| Макс. соққы жиілігі | 51200 соққы/мин |
| Мин. айналымдар саны | 1200 айн/мин |
| Мин. соққы жиілігі | 19200 соққы/мин |
| Аязға төзімді кабель | Жоқ |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
- Бағасы: 36 900 ₸



