Makita GA7020SF бұрыштық тегістеуіш

122 850 ₸
- Бар
- Коды:15594
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Makita GA7020SF бұрыштық тегістеуіш - қатты металдарды кесуге, тегістеуге және тазалауға арналған сенімді құрал. Құрылыс және бөлшектеу жұмыстарында пайдаланылады. Қуаты 2.2 кВт және айналу жылдамдығы 8500 айн/мин қозғалтқышпен жабдықталған. Диаметрі 180 мм дискіге ие. Шаң мен қызып кетуден қорғану қызметімен жабдықталған, ұзақ уақытқа, ықшам және жеңіл.
Артықшылықтары:
- Беті бұдырланған бұрышты ажарлау машинасының қосымша тұтқасы құралды сенімді қармау мен қарапайым басқаруды қамтамасыз етеді.
- Көмір щеткаларын ауыстыру техникалық тораптың сыртқы орналасуының арқасында тез және оңай жүзеге асырылады
- Резеңкеленген жапсырмасы бар негізгі тұтқа іске қосу түймесімен және қысқышты оңай басқаруға мүмкіндік беретін қосудың сақтандыру тетігімен жарақталады
- Дискілерді қарапайым және қиындықсыз ауыстыру үшін шпинделді блоктау функциясы
Жиынтықтау:
- Бұрыштық тегістегіш машина
- Бүйірлік кілт
- Бүйір тұтқа
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Таза салмақ | 5.7 кг |
| Дискінің диаметрі | 180 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Кабель ұзындығы | 2.5 м |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Жоқ |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Айналымдардың макс. саны | 8500 айн/мин |
| Қуат | 2200 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Айналмалы тұтқа | Иә |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Суперфланец | Иә |
| Ажыратқыш құлпы | Иә |
- Бағасы: 122 850 ₸



