Ресанттың бұрыштық қырнағыш машинасы УШМ-180/1800

42 190 ₸
- Бар
- Коды:33459
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанттың бұрыштық қырнағыш машинасы УШМ-180/1800 - әртүрлі құрылыс материалдарын өңдеу және кесу үшін қолданылады. Ажарлау дискілерін ауыстыру жүзеге асырылады жылдам және қауіпсіз шпиндельді бұғаттаудың арқасында. Кожух операторды шаң мен ұшқыннан қорғайды. Оның жағдайын реттеуге болады қосымша құралдарды пайдаланбай.
Артықшылықтары:
- Жұмыстың ыңғайлылығы үшін үш позициялы қосымша тұтқа
- Диск пайдаланушыны зақымдалудан қорғау үшін соққыға төзімді қаптамамен жабылады
- Жұмыстарды ұқыпты бастау үшін жұмсақ старт
- Аспапсыз қаптаманың орналасуын реттеу
Жиынтықтау:
- Бұрышты тегістейтін машина
- Бүйір тұтқа
- Қорғаныш қаптама
- Ернемек кілті
- Көмір щеткаларының жиынтығы
- Паспорт (нұсқаулық)
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 5.5 кг |
| Дискінің диаметрі | 180 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Иә |
| Айналымдардың макс. саны | 7500 айн/мин |
| Қуат | 1800 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Иә |
| Шпиндельді жіп | M14 |
- Бағасы: 42 190 ₸



