Аккумуляторлық бұрғыш-бұрғылаушысы Ресанта ДА-14-2ЛК

29 390 ₸
- Бар
- Коды:33479
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аккумуляторлық бұрғыш-бұрғылаушысы Ресанта ДА-14-2ЛК - жылдам қысатын патронмен жабдықталған, соның арқасында керек-жарақты ауыстыру көп уақыт алмайды. Оған кепілдік береді. жұмыс кезіндегі жайлылық. Екі жылдамдықты редуктор және айналымдарды электрондық реттеу қолдану аясын кеңейтеді.
Артықшылықтары:
- Жылдам қысатын патрон - жабдықты ауыстыру үшін
- Реверс функциясы материалда тұрып қалған бұрғыларды шығаруды оңайлатады
- Айналу сәтінің 21 позициясы - әртүрлi материалдардың астына дәл баптау үшiн
- Қажырлы еңбек үшін аздаған салмақ
- Li-lon технология: жад тиімсіз, өздігінен разрядсыз, энергияның жоғары тығыздығымен
- Кейстің болуы құрал-сайманды қолайлы сақтауды және тасымалдауды қамтамасыз етеді
Жиынтықтау:
- Аккумуляторы бар дрель-шуруповерт
- 2 аккумулятор
- Зарядтау құрылғысы
- Бита - 6 дана.
- Битке арналған адаптер ұзартқышы
- Тамақтану адаптері
- Паспорты
- Кейс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Қозғалтқыш тежегіші | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 14.4 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1.2 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 2 |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Иә |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 21+1 |
| Таспалы (дүкендік) | Жоқ |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 25 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 10 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 1400 айн/мин |
| Макс. айналу сәті | 45 Н·м |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Батарея құрылғысы | жүгірткі |
- Бағасы: 29 390 ₸



