Ресанттың бұрыштық қырнау машинасы УММ-150/1300

28 590 ₸
- Бар
- Коды:33386
Ресанттың бұрыштық қырнау машинасы УММ-150/1300 - айналымдағы қарапайымдылығымен ерекшеленеді. Оның көмегімен әртүрлі конструкциялық және құрылыс материалдарын (құрамында асбест бар материалдардан басқа) тегістеп және кесіп тастау ыңғайлы. Жылдам қысқыштың арқасында диск созылып кетеді аса көп күш жұмсамай. Қозғалтқыш пен редуктор шаңнан қорғалған, олардың жұмыс ресурсын ұзартады. Шпиндельді құлыптау түймесі жабдықты тез ауыстыруға мүмкіндік береді. Диск қаптамасы операторды жарақаттан сақтайды.
* Тауардың суреті, зейіні, шынайы көрінісінен өзгеше болуы мүмкін! Дұрыс параметрлер тауардың техникалық сипаттамасында көрсетілген.
Артықшылықтары:
- Білікті блоктау жүйесі
- Сымдардың қос оқшаулауы
- Қосу түймесін бұғаттау
- Қорғаныш қабығын қарапайым орнату
- Дискіні білікке бекітуге арналған кілт жиынтықта
- Жүктеме астындағы айналымдардың тұрақты санын қолдау жүйесі
- Жақсырақ бақылау үшін резеңкеленген бүйірлік сабын
- Метал редукторы жылуды жақсы бөледі және ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді
Жиынтықтау:
- Бұрыштық тегістеу машинасы
- Бүйір тұтқа
- Қорғаныш қаптама
- Ернемек кілті
- Көмір шөткелер жиынтығы
- Паспорт (нұсқаулық)
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Таза салмақ | 2.58 кг |
| Дискінің диаметрі | 150 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Иә |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Иә |
| Айналымдардың макс. саны | 8000 айн/мин |
| Қуат | 1300 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Иә |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Иә |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Суперфланец | Жоқ |
- Бағасы: 28 590 ₸



