Электролобзик Вихрь ЛЭ-100 72/9/2

22 190 ₸
- Бар
- Коды:32748
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электролобзик Вихрь ЛЭ-100 72/9/2 - дайындамаларды арамен кесу, белгіленген тереңдікте арамен кесу үшін қолданылады. Нақты тапсырмаға сай құралды теңшеу үшін айналымды реттеу қарастырылған. Жұмсақ жапсырмалары бар ыңғайлы қапсырма тұтқа жұмыс уақытында аспапты берік ұстауға мүмкіндік береді. Сапалы бөлшектер лобзиді пайдалану мерзімін ұзартады. Лобзиктің табаны мықты. Көрсетілген модель сериядағы ең күштісі болып табылады. Аспаппен ұзақ жұмыс істеген кезде "Іске қосу" клавишін "старт" жағдайында тіркеуге болады. Лобзика корпусындағы желдету саңылаулары жұмыс тетігін қызудан қорғайды.
Артықшылықтары:
- Маятниктік жүріс функциясы тез қара және ұқыпты таза арамен кесуге мүмкіндік береді
- Модель қолды сырғанамай сенімді ұстауды қамтамасыз ететін резеңке салмалары бар ыңғайлы қапсырма тұтқамен жабдықталған
- Құрал ағаш, түсті металдар, болат, шыны, пластмасса секілді материалдармен жұмыс жасауға мүмкіндік береді
- Араны жылдам ауыстыру - аспапты пайдаланбай
- Қосу пернесін бекіту - ұзақ жұмыс кезінде қолайлы болу үшін
Жиынтықтау:
- Электрлік лобзик 1 дана
- Параллельді бағыттаушы 1 дана
- Үгіткіш 1 дана.
- Алты қырлы кілт 1 дана
- Төлқұжат (нұсқау) 1 дана
- Орама 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вихрь |
| Қосымша функциялары | |
| Маятниктік қозғалыс | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 2.6 кг |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Кабель ұзындығы | 1.5 м |
| Тауар сыныбы | тұрмыстық |
| Қылқаламдарға оңай қол жеткізу | Жоқ |
| Құйылған табан | Иә |
| Жүрістердің ең көп саны | 3000 барысы/мин |
| Макс. Керф қалыңдығы (ағаш) | 100 мм |
| Араның (металдың) ең үлкен қалыңдығы | 10 мм |
| Мин. қозғалыстар саны | 800 барысы/мин |
| Қуат | 850 кВТ |
| Быстрдың болуы. орынбасар. файлдар | Иә |
| Қорғаныс қалқанының болуы | Жоқ |
| Лазердің болуы | Иә |
| Жұмсақ старттың болуы | Жоқ |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Табанның еңкеюін құралсыз реттеу | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқалам |
| Файл қысқышының түрі | тез қысылатын |
| Тағам түрі | желіден |
| Файлдың еңкею бұрышы | 45 ° |
| Қаламның пішіні | қапсырма тәрізді |
- Бағасы: 22 190 ₸



