Einhell TE-PS 165 4331300 циркулярлық ара

79 549 ₸
- Бар
- Коды:75233
Einhell TE-PS 165 4331300 - циркулярлық ара материалдардың кең спектрін: ағаш, пластик және басқа да жеңіл құрылыс материалдарын аралай алады. Қатты қорытпалы пластиналары бар жоғары сапалы ара дискі 45 ° 90 ° бұрышта дәл пропила жасауға мүмкіндік береді. Тереңдікті және тілдің бұрышын реттеу аспаптарсыз жүзеге асырылады. Шпиндельді бұғаттау ара дискісін жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Корпуста аралау аймағын жақсырақ шолу үшін қарау терезесі қарастырылған. Төрт метрлік кабель өте үлкен жұмыс радиусын қамтамасыз етеді. Параллель тіреу дайындаманың шетіне параллель дәл аралауды қамтамасыз етеді. Шаңсорғышты қосуға арналған адаптер жұмыс аумағының тазалығын қамтамасыз етеді. Softgrip жұмсақ жапсырмалары бар үлкен тұтқа қолыңызда ыңғайлы және ұзақ уақыт бойы шаршаусыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Циркулярлық араға арналған бағыттаушы жеке жеткізіледі.
Артықшылықтары:
- Ауыр жұмыстарға арналған қуатты қозғалтқыш
- Оператордың қауіпсіздігіне арналған қорғаныш қаптамасы
- Жұмыс орнының тазалығын сақтау үшін шаңсорғышты қосу мүмкіндігі
- Аспапсыз тереңдік пен бұрышты реттеу
Жиынтықтау:
- Ара
- Ауыз кенеп
- Аралық төсемнің кілті
- Қатарлас тірек
- Шаңсорғышты қосуға арналған адаптер
- Нұсқау
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Einhell |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 4.75 кг |
| Бағыттаушы шинамен жұмыс істеу мүмкіндігі | Иә |
| Дискінің диаметрі | 165 мм |
| Кабель ұзындығы | 4 м |
| Бұрышпен кесудің максималды тереңдігі (45°) | 42 мм |
| Бұрышпен кесудің максималды тереңдігі (90°) | 56 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 5200 айн/мин |
| Қуат | 1200 кВТ |
| Лазердің болуы | Жоқ |
| Шағын араның болуы | Жоқ |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Дискінің қону диаметрі | 20 мм |
- Бағасы: 79 549 ₸



