Ресанттың УШМ-125/1400Э бұрыштық қырнау машинасы

33 690 ₸
- Бар
- Коды:33384
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанттың УШМ-125/1400Э бұрыштық қырнау машинасы - әртүрлі құрылыс материалдарын өңдеу және кесу үшін қолданылады. Ажарлау дискілерін ауыстыру жүзеге асырылады жылдам және қауіпсіз шпиндельді бұғаттаудың арқасында. Айналымды электрондық реттеудің арқасында материалдың нақты түріне бейімделуі мүмкін.
Артықшылықтары:
- Жұмыстың ыңғайлылығы үшін үш позициялы қосымша тұтқа
- Айналу жиілігін реттеу - әр түрлі материалдарға дәл баптау үшін
- Диск пайдаланушыны зақымдалудан қорғау үшін соққыға төзімді қаптамамен жабылады
Жиынтықтау:
- Бұрышты тегістейтін машина
- Бүйір тұтқа
- Қорғаныш қаптама
- Ернемек кілті
- Көмір щеткаларының жиынтығы
- Паспорт (нұсқаулық)
- Қорап
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Таза салмақ | 2.3 кг |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Иә |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Айналымдардың макс. саны | 12000 айн/мин |
| Қуат | 1400 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Суперфланец | Жоқ |
| Ажыратқыш құлпы | Иә |
- Бағасы: 33 690 ₸



