ALTECO Heavy Duty AGH 3000-230 S бұрышты тегістеуіш машинасы

57 000 ₸
- Бар
- Коды:62583
ALTECO Heavy Duty AGH 3000-230 S бұрышты тегістеуіш машинасы интенсивті пайдалану жағдайында қатты материалдарды кәсіби кесу, ажарлау және тазалау үшін әзірленген. 3000 Вт қуатты қозғалтқышпен, диаметрі 230 мм дискімен және 6000 айн/мин дейінгі айналу жылдамдығымен жабдықталған бұл, тіпті ең талапты міндеттерді орындау барысында да тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. ALTECO AGH 3000-230 S - ең жоғары жүктемелерге сенімді басқаратын және ең ауыр жұмыс түрлеріне арналған Heavy Duty сериясының сенімді құралы.
ALTECO артықшылықтары AGH 3000-230 S
- Аса қуатты қозғалтқыш 3000 Вт — жоғары өнімділікті және тіпті қатты материалдармен де тиімді жұмысты қамтамасыз етеді.
- Heavy Duty series — интенсивті пайдалануға және күрделі кәсіби міндеттерге арналған.
- Жоспарлы іске қосу — іске қосу кезінде серпілістерді болдырмайды, желіге жүктемені төмендетеді және редуктордың қызмет ету мерзімін ұзартады
- Дірілге қарсы бүйірлік тұтқа — шаршауды төмендетеді және ұзақ уақыт пайдалану кезінде жайлылықты арттырады.
- Ұзын майға төзімді кабель 4 м - зақымдануға және химиялық заттарға төзімді, еркін қозғалуды қамтамасыз етеді.
- Ротор мен статорды күшейтілген қорғау - арнайы сауыт жүктеме кезінде орамның зақымдануын болдырмайды және қызмет мерзімін ұзартады.
- Тозуға төзімді подшипниктер — жоғары жүктеме мен ұзақ жұмысқа есептелген.
- Орамдардың екі қабатты лакты жабыны — ротор мен статорды шаң мен ылғалдан қорғайды, қызмет мерзімін ұзартады.
- Редукторды термотұрақты майлау Ұзақ уақыт бойы жүктемемен жұмыс істегенде де өз қасиеттерін сақтап қалады.
- Редуктордың төмен профильді металл корпусы — шектеулі кеңістіктерде жұмыс істеу мүмкіндігі мен жоғары беріктігі.
- Қондырғының 3 жағдайы бар қосымша тұтқа - түрлі тапсырмаларды орындауда икемділік пен ыңғайлылық.
- Тез алынатын қорғаныш қаптама — ұшқын мен абразив бөлшектерден сенімді қорғайды, аспапсыз оңай реттеледі.
- Көмір щеткаларын жылдам ауыстыру — корпусты бөлшектемей, жылдам техникалық қызмет көрсету.
- II қорғау класы (қос оқшаулау) - Жерге тұйықтау қажеттілігінсіз қауіпсіз жұмыс.
- Шпиндельді бұғаттау - жабдықтарды бір қолмен жылдам және қауіпсіз ауыстыру.
- Қосу батырмасын бекіту - Ұзақ операциялар кезінде кнопканы қажетсіз ұстауға ыңғайлы.
*Комплектіге абразивті шеңберлер кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Жоқ |
| Диск кептеліп қалған кезде шпиндельді құлыптау | Жоқ |
| Таза салмақ | 5.5 кг |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Кабель ұзындығы | 4 м |
| Абайсызда іске қосудан қорғау | Иә |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IPX0 |
| Оқшаулау сыныбы | II |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Айналымдардың макс. саны | 6000 айн/мин |
| Қуат | 3000 кВТ |
| Қаптаманың болуы | Иә |
| Жұмсақ старттың болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қаптаманың жағдайын құралсыз реттеу | Иә |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Серия | Heavy Duty |
| Ажыратқыш құлпы | Иә |
- Бағасы: 57 000 ₸



