DeWalt DWE492-QS бұрыштық тегістегіш машинасы

119 070 ₸
- Бар
- Коды:57666
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DeWalt DWE492-QS бұрыштық тегістегіш машинасы - кесу және ажарлау жұмыстарын орындау үшін құрылыста және жөндеуде қолданылады. Шпиндельді бұғаттау дискілердің қауіпсіз және жылдам ауыстырылуын қамтамасыз етеді. Қосымша тұтқа сол жақтан да, оң жағынан да бекітіледі, бұл пайдаланушының ыңғайлы жұмыс істеуіне ықпал етеді.
Артықшылықтары:
- Жабдықтарды жай ауыстыру үшін шпиндельді блоктау
- Аспапты сенімді ұстауға арналған екі позициялы қосымша тұтқа
- Ұзақ қызмет ету мерзімі үшін - абразивті шаңнан қозғалтқышты қорғау
- Шөткелерге оңай қол жеткізу - оларды өз бетінше ауыстыру үшін
- Қаптама - шаңнан және ұшқыннан қорғауға арналған
- Шпиндельдің ұзындығы: 19 мм
Жиынтықтау:
- Бұрышты ажарлау машинасы 1 дана
- Қорғаныш қаптама 1 дана
- Бүйірлік сап 1 дана
- Ішкі және сыртқы фланецтер 1 дана
- Арнайы кілт 1 дана
- Қорап 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DeWalt |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам қысатын гайка SDS | Жоқ |
| Таза салмақ | 5.2 кг |
| Дискінің диаметрі | 230 мм |
| Диск жиынтықта | Жоқ |
| Айналымдардың макс. саны | 6600 айн/мин |
| Қуат | 2200 кВТ |
| Діріл тұтқасының болуы | Жоқ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Шпиндельді жіп | M14 |
| Суперфланец | Жоқ |
- Бағасы: 119 070 ₸



