Бензопила Huter BS-62 70/6/6

57 890 ₸
- Бар
- Коды:20494
Бензопила Huter BS-62 70/6/6 - шағын ағаштарды кесуге, құрылыс жұмыстарына, бау-бақша жұмыстары мен отын дайындауға қолайлы. 58 текше см қуатты 2 тактілі қозғалтқышпен жабдықталған, Тізбекті автоматты майлау тозуды және бұзылуын болдырмайды. Оператордың қауіпсіздігі үшін шүріппені бұғаттау және шынжырды инерциялық тежеу қарастырылған.
HUTER BS-62 бензопиласы Ағаштың кез келген түрін кез келген бағытта арамен кесуге қабілетті өте қуатты қол құралы. Құрылғы ұзындығы 505 мм, ара шынжыры және автоматты майы, дірілді өшіру жүйесі, тізбекті бірден тоқтатуға арналған тежегішпен, қорғаныш қалқаншасымен, «газдың» пернесінің бекіткішімен, сонымен қоса бір миллиндарлық қосарлық қлоқшасы мен қоса, дөңгелектігі бір сатыдан екінші ратерлеуші қорапшасы бар, бензологиялық режимін пайдалану шартты белгісі мен ұзындығы бір мың км бар қыш құбырдан құрастырылған қомра = = = = = = такие ауамен салқындатылатын және араны әрекетке келтіретін қолмен ұшырылатын іштен жану Бұл қозғалтқыштың жұмыс көлемі 58 см3 болады.
HUTER BS-62 бензопиласы неміс мамандары әзірлеген, олар ғылым мен техникада қазіргі заманғы жетістіктерді салуға тырысты. Сондықтан бұл өнім сапа мен қауіпсіздік саласындағы ең қатаң әлемдік стандарттарға сәйкес келеді.
Ерекшеліктер:
- Автономды. Құрылғыны сыртқы энергия көздерінің болуына қарамастан пайдалануға болады.
- Едәуір ұзын шина есебінен (шамамен 50,5 см) үлкен диаметрлі бөренелерді кесу сияқты күрделі жұмыстарды жасауға болады.
- 2,9 кВт қуат өндіретін бензопил қозғалтқышы жұмысты айтарлықтай үлкен жылдамдықта жүргізуге мүмкіндік береді.
- Шина мен жетек арасындағы тербеліске қарсы жүйе қол білезіктеріне әсер етуді азайтып, ұзақ жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
- Шынжырды автоматты майлау қозғалысты жеңілдетеді, сонымен қатар құрал-сайманның жұмыс бөлігін уақытынан бұрын қызып кетуіне және тозып кетуін тоқтатады.
- От алдыруды қосу/өшіру тумблері, «газ» клавишасы және оны блоктау құралды қолмен қармаудың әлсірей алмай оларды басқаруға болатындай орналасуы тиіс.
- Құралды сыналау және алға қарай кенеттен лақтыру кезінде оңай белсендірілетін шынжырдың сенімді тежегішінің болуы.
- Ауа сүзгісіне оңай қол жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Huter |
| Шинаның ұзындығы | 505 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 7.8 кг |
| Максималды қуат | 2.9 кВТ |
| Оталдыру шамдарының моделі | CHAMPION RCJ6Y |
| Қозғалтқыштың көлемі | 58 см3 |
| Май багының көлемі | 0.3 л |
| Жанармай багының көлемі | 0.56 л |
| Ойық ені | 1.5 мм |
- Бағасы: 57 890 ₸


