Бензопила Huter BS-4514 70/6/21

44 090 ₸
- Бар
- Коды:50661
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензопила Huter BS-4514 70/6/21 - бұтақтарды, отындарды кесуге, сондай-ақ үй іргесіндегі учаскеде шағын құрылыс жұмыстарын орындауға жарамды болады Бұл үлгі шинасының ұзындығы 350 мм, ал салмағы 7 кг төмен. Бұл оны биікте пайдалануға мүмкіндік береді. Бензин аралығының тізбегі қуаты 3,1 а.к. сенімді бензин қозғалтқышын қозғайды. Май сорғысы арқылы оған сырғанауды және металл бөлшектердің қызуының алдын алатын шынжыр майы түседі. Шынжырды майлау үшін бак сыйымдылығы - 260 мл.
Артықшылықтары:
- Беруге және шағын қала сыртындағы құрылысқа арналған жеңіл және сенімді құрал
- Қолтаңба ұстауға ыңғайлы пішіні бар
- Тұтқаның кеңейтілген төменгі бөлігі - шынжыр жарылған кезде қолды қорғау үшін
- Дірілге қарсы жүйе
- Тізбек тежегіші - оператордың қауіпсіздігі үшін
- Тізбекті автоматты майлау
Жиынтықтау:
- Бензопила 1 дана
- Шина 1 дана
- Тізбек 1 дана
- Шинаның қорғаныш қаптамасы 1 дана
- Отын қоспасын араластыруға арналған сыйымдылық 1 дана
- Құралдар мен керек-жарақтар жиынтығы 1 дана
- Пайдалану бойынша нұсқаулық 1 дана.
- Орама 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Huter |
| Шинаның ұзындығы | 350 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8" |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 6.1 кг |
| Тізбектің керілуін кілтсіз реттеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Жеңіл іске қосу мүмкіндігі | Иә |
| Тізбекті тежеу мүмкіндігі | Иә |
| Сілтемелер саны | 53 |
| Макс. қуат | 3.1 б. |
| Максималды қуат | 2.3 кВТ |
| Дірілге қарсы жүйенің болуы | Иә |
| Праймердің болуы | Иә |
| Қозғалтқыштың көлемі | 45 см3 |
| Май багының көлемі | 0.26 л |
| Жанармай багының көлемі | 0.55 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | 2 |
| Ойық ені | 1.3 мм |
- Бағасы: 44 090 ₸



