Мозаикалық-тегістеу машинасы Сплитстоун GM-122-2.2кВТ 143230

702 070 ₸
- Бар
- Коды:4208
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мозаикалық-тегістеу машинасы Сплитстоун GM-122-2.2кВТ 143230 - бетоннан, әртүрлі табиғи және жасанды тастан жасалған едендерді, мозаикалық едендерді және арнайы жабындарды өңдеуге арналған. Машиналар жабындыларды алдын ала өңдеуді (жазықтарды теңестіру: тастар төсеу кезінде пайда болған қабаттардың құйылған, қималанған бөліктерін және ақауларын кетіру), сонымен қатар, талап етілген кедіру алу мақсатымен таза өңдеуге мүмкініг етеді желімді немесе өзге де жабындарды жағу үшін, сондай-ақ табиғи өңдеу материалдарының бетін жылтырату.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сплитстоун |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 120 кг |
| Дискінің диаметрі | 600 мм |
| Тегістеу құралдарының саны | 3 |
| Макс. қуат | 3 б. |
| Жүксіз пайдалану салмағы | 90 кг |
| Жүкпен бірге пайдаланылатын салмақ | 105 кг |
| Қозғалтқыш моделі | ӘКІМШІ 80 С2 |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Өнімділік | 8 м3/мин |
| Токтың түрі | Айнымалы бір фазалы |
| Айналу жиілігі | 500 айн/мин |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Өңдеу ені | 300 мм |
| Тегістеу элементі | франкфурт (GM) |
- Бағасы: 702 070 ₸



