KRASS Р1П-100 2117530 пропан кескіш

16 960 ₸
- Бар
- Коды:11428
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KRASS Р1П-100 2117530 пропан кескіш - қалыңдығы 100 мм дейін төмен көміртекті болаттан жасалған табақ және сортты металлды газоттегімен қолмен кесуге (пісіру) арналған. Кескіштердің негізгі параметрлері МЕМСТ5191-79 талаптарына сәйкес келеді
Кескіштердің климаттық орындалуы – УХЛ1 және Т1 МЕМСТ 15150-69 бойынша, бірақ минус 20o -дан плюс 40о -ға дейінгі температуралар аралығында жұмыс істеуге.
Артықшылықтары:
- Еуропалық дизайн
- Жақсартылған вентильдік конструкция
- Қосымша сүзгілер
- Жеңдерді қосуға арналған әмбебап ниппель | 6,3/9,0 мм
- Ұштықтың болат түтіктері – кері соққыға төзімдірек.
- Біздің барлық инжекторлық кескіштеріміз үшін бірыңғай мундштуктердің Ресей стандарттары
- 1 дана сыртқы және 4 дана ішкі мундштуктен тұратын жинақ.
- Жеке қорап кескіштердің сақталуына кепілдік береді қоймада сақтау және тасымалдау кезінде
- Штрих-кодтың бар болуы жүктерді қабылдау, сақтау және жинау бойынша жұмысты жеңілдетеді
- Сервистік қызмет көрсету
Жиынтықтау:
- Пропан кескіш 1 дана
- No1 сыртқы мундштук 1 дана
- No1, No2, No3, No4 ішкі мундштук 1 дана
- Картон қорап 1 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRASS |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 0.8 кг |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Шынтақ | Р1П; Р3П |
| Макс. кесу қалыңдығы | 100 мм |
| Қосылым өлшемі | M16x1.5 |
| Түрі | клапанды |
| Жанғыш газдың түрі | пропан |
| Газдың араласу түрі | инжекторлық |
- Бағасы: 16 960 ₸



