2ТХ6М 101261 "С" типті алты тісті қол таль TOR ТРШ

49 776 ₸
- Бар
- Коды:31316
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2ТХ6М 101261 "С" типті алты тісті қол таль TOR ТРШ - жүктерді 6 метр биіктікке көтереді. Шынжырдың шыбығы диаметрі 6 мм, ол құрылғының жүк көтергіштігін 2 тоннамен қамтамасыз етеді. Ішкі бөлшектердің тозуын төмендету мақсатында құрылғы берілістің алтытісті механизмімен жарақталған. Модель электр желісіне қосылуды қажет етпейді және қала сыртындағы үй, гараж, шағын шеберхана жағдайларында пайдалануға есептелген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Көтеру биіктігі | 6 м |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 21.62 кг |
| Тірек шеңберінің диаметрі | 152 мм |
| Тізбектің диаметрі | 6 мм |
| Мин. ілгектер арасындағы қашықтық | 370 мм |
| Күш салу | 22 кг |
| Барабанның ені | 130 мм |
- Бағасы: 49 776 ₸

