TOR ТРШ "С" типті қол алты өзекті таль 1ТХ6М 101161

40 115 ₸
- Бар
- Коды:18661
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TOR ТРШ "С" типті қол алты өзекті таль 1ТХ6М 101161 - жүкті 6 метрге дейінгі биіктікке тасымалдауға арналған. Модель пайдалануда қарапайым. Құрылғы стопормен жабдықталған, бұл жүкті қажетті биіктікте тоқтатуға және оның құлауын болдырмауға мүмкіндік береді. Шынжырдың материалы 6 мм қалыңдықтағы шыбық болып табылады, бұл құралдың 1 тоннаға жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Құрылғыны интенсивті пайдалану ұсынылмаған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | TOR |
| Көтеру биіктігі | 6 м |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 15 кг |
| Тірек шеңберінің диаметрі | 152 мм |
| Тізбектің диаметрі | 6 мм |
| Мин. ілгектер арасындағы қашықтық | 242 мм |
| Күш салу | 22 кг |
| Барабанның ені | 130 мм |
- Бағасы: 40 115 ₸

