Дрель-шуруповерт Көтергіш аккумуляторлық Stanley "FATMAX" SFMCD710D2K-QW

93 920 ₸
- Бар
- Коды:65971
Дрель-шуруповерт Көтергіш аккумуляторлық Stanley "FATMAX" SFMCD710D2K-QW - батареялардың озық технологиясының арқасында литий-ионды аккумулятор жады әсерін білмейді және автоматты түрде кемшілікті азайтады. Бұл кез келген уақытта және жерде жұмысқа дайындықты қамтамасыз етеді, сондай-ақ құралдың ұзақ уақыт жұмысын қамтамасыз етеді. |етсіз қозғалтқышы бар дрель шуруповерт керемет өнімділік пен ұзақ жұмысты қамтамасыз етеді. Кіріктірілген заряд индикаторы аккумулятордың жағдайын бақылауды жеңілдетеді. Ыңғайлы беріліс және құрал ұстағыш тапсырмаларды оңай басқаруға және саптамаларды өзгертуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген LED-жарық кез келген жағдайда тамаша көрініс береді.
Артықшылықтары:
- Батареяның жетілдірілген технологиясының, есте сақтау әсерінің болмауы мен автоматты разрядтың ең аз деңгейінің арқасында, литий-ионды батарея қалаған уақытта және барлық жерде жұмыс істеу керек, одан басқа, ұзақ уақытты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді құралдар. Қолыңыздың ұштарындағы функционалдығы
- Дрель-шуруповерт щеткасыз қозғалтқыш технологиясымен жабдықталған, ол ең жоғары өнімділікті және ұзақ жұмыс уақытын қамтамасыз етеді
- Қондырылған заряд деңгейінің индикаторы аккумулятордың заряд жағдайын оңай бақылауға мүмкіндік береді.
- Пайдалану кезіндегі қосымша ыңғайлылық
- Аспап 0-600/0-1900 об/мин жіберумен редукторды берумен жабдықталған, ол ағымдағы тапсырмаға үздік бақылауды қамтамасыз етеді. Бұдан басқа - құралды ұстаушы құралдардың ұштарын ауыстыруды жеңіл жүргізуге мүмкіндік береді
- LED кіріктірілген жұмыс жарығы пайдаланудың барлық жағдайларында Сізге жақсы көрінуге мүмкіндік береді.
Жиынтықтау:
- Аккумуляторлық бұрғы-шуруповерт 1 дана
- Аккумулятор батареялары 18,0 В (2.0 нұсқа) сыйымдылығы 2Ач 2 дана.
- Зарядтау құрылғысы 1 дана
- Пайдалану бойынша нұсқаулық 1 дана.
- Пластикалық жолсандық 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stanley |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 3.6 кг |
| Қаптама түрі | іс |
| Батарея сыйымдылығы | 2 |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Иә |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 50 мм |
| Бұранданың макс. диаметрі | 13 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 1900 айн/мин |
| Макс. айналу сәті | 60 Н·м |
| Мин. айналымдар саны | 600 айн/мин |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Алмалы-салмалы патрон | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |
- Бағасы: 93 920 ₸



