DeWALT DCD800NT-XJ аккумуляторлық бұрғы-бұрғылаушы

140 720 ₸
- Бар
- Коды:64628
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DeWALT DCD800NT-XJ аккумуляторлық бұрғы-бұрғылаушы - саңылауларды бұрғылау және бекітпені бұрау үшін әрлеу, жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде жарамды болады. Литий-ионды аккумулятордан қоректенеді.
Артықшылықтары:
- Шағын және эргономикалық дизайн пайдалану кезінде жүктемені жеңілдетеді.
- Жоғары ПӘК бар шығырсыз қозғалтқыш аккумуляторды қайта зарядтаусыз жұмыс істеудің ұзақтығын қамтамасыз етеді.
- Тез тозатын бөліктердің (шөткелердің) болмауы құралдың жалпы ресурсын арттырады, құралдың аккумулятордың бір зарядында ұзақ жұмыс істеуіне мүмкіндік береді.
- Корпустың ықшам, эргономикалық дизайны шектеулі кеңістікте аспапты пайдалануға мүмкіндік береді.
- Жылдамдықты электрондық реттеу.
- Жұмыс аймағын жарықдиодты жарықтандырудың 3 жағдайына бұрылу.
- Жиһаздарды жинау, құрастырмаларды монтаждау, жылыту, желдету жабдықтары, ағаш ұстасы мен электр-техника жұмыстарында пайдаланылады
Жиынтықтау:
- TSTAK жүйесінің чемоданы - 1 дана.
- Аккумулятор батареясы және зарядтау құрылғысы жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DeWalt |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор кернеуі | 18 В |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1.2 кг |
| Зарядтағыш құрылғы жиынтықта | Жоқ |
| Тауар сыныбы | кәсіби |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | Жоқ дана |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 15+1 |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 55 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (металл) | 13 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 2000 айн/мин |
| Макс. айналу сәті | 90 Н·м |
| Мин. айналымдар саны | 650 айн/мин |
| Артқы жарықтың болуы | Иә |
| Реверстің болуы | Иә |
| Соққының болуы | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |
| Батарея құрылғысы | жүгірткі |
- Бағасы: 140 720 ₸



