Ресанттың электр штроборезі ШТ-30/1600 75/21/1

63 190 ₸
- Бар
- Коды:67209
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанттың электр штроборезі ШТ-30/1600 75/21/1 - бұл кірпіш, бетон, тас және газбетон блоктары сияқты әртүрлі материалдардан жасалған қабырғалар мен төбелерде жыраларды (сыртқыларды) жасауға арналған кәсіби құрал. Ол электр монтаждық, сантехникалық және қабырға ішіндегі коммуникацияны төсеумен байланысты өзге жұмыстарды жүргізу кезінде пайдаланылады.
Артықшылықтары:
- Қалқымалы іске қосу құралмен жұмыс кезінде механикалық және динамикалық соққыны жоюға мүмкіндік береді
- Тұрақты айналымдарды қолдау
- Артық тиеуден қорғау
- Шаңнан қорғау
- Кепілдік 5 жыл құралдың жоғары сапасын растайды
Жиынтықтау:
- Штроборез электрлік 1 дана
- Бүйір тұтқа 1 дана
- Қорғаныш қаптама 1 дана
- Жиналмалы шайбалар 6 дана
- Ернемек кілті 1 дана
- Бетон бойынша жинау 1 дана
- Қорап 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Дискінің диаметрі | 125 мм |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Макс. кесу тереңдігі | 29 мм |
| Айналымдардың макс. саны | 8500 айн/мин |
| Ең үлкен ойық ені | 30 мм |
| Қуат | 1600 кВТ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Иә |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
- Бағасы: 63 190 ₸





