Grundfos MAGNA1 25-60 99221217 циркуляциялық сорғысы

367 350 ₸
- Бар
- Коды:64173
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grundfos MAGNA1 25-60 99221217 циркуляциялық сорғысы - сорғының өнімділігін жүйенің нақты талаптарымен келісуді қамтамасыз ететін қондырылған реттеу жүйесі бар айналымдық сорғылардың кешендік қатары. Көптеген жүйелерде бұл энергияны айтарлықтай үнемдеуге, термореттегіш клапандар мен басқа да ұқсас арматураның шуын төмендетуге, жүйені басқарудың жақсартуға әкеп соқтырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 4.41 кг |
| Реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Қорғау сыныбы | IPX4D |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Жылдамдықтар саны | 1 |
| Макс. көтеру биіктігі (арын) | 6.5 м |
| Макс. қысым | 10 атм |
| Макс. өнімділік | 125 л/мин |
| Макс. судың температурасы | 40 °C |
| Монтаждық ұзындық | 180 мм |
| Қуат | 92 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Су түрі | таза |
- Бағасы: 367 350 ₸

