Grundfos SOLOLIFT 2 C-3 97775317 кәріз сорғысы

321 841 ₸
- Бар
- Коды:43267
Grundfos SOLOLIFT 2 C-3 97775317 кәріз сорғысы - бұл толық жинақталған және монтаждауға дайын шағын көлемді сорғы қондырғысы, герметикалық жабық пластикалық резервуардан тұрады, оның ішінде арынды құбырда кері қалпақшалы «құрғақ орындау» двигателімен сорғысы, деңгей релесі, сапасы жақсарған көмір сүзгісі бар желдеткіш клапан (ешқандай қосымша фильтрлер талап етілмейді), ұзындығы 1,2 метр Shuko штекерімен электр кабель Сорғы автоматты түрде резервуарды толтыру кезінде (қосу деңгейі) қосылады және ол босаған кезде автоматты түрде ажыратылып отырады (ажырату деңгейін). Sololift2 C-3 әдетте: душ кабиналары, қол жуғыштар, ванналар, кір жуғыш машиналар (ең көп 90°С) мен кәріз деңгейінен төмен жартылай жертөледегі ыдыс-аяқтың машиналары үшін немесе оларды қолданып жүрген үйлерге арналған үйлер мен оларды қайтадан өңдеу арқылы пайдалану үшін қолданылып жатыр орналасу орны негізгі кәріз бағанынан алшақ болуы және табиғи еңісті белгілеу жеткіліксіз болуы мүмкін.
Артықшылықтары:
- Пайдалану сенімділігі
- Қарапайым күтім және техникалық қызмет көрсету
- Жеңіл монтаж және ауыстыру
- Қуатты қозғалтқыш пен кәсіби кесуші механизм тіпті жеке гигиена заттарын да жеңе алады
- Сорғыш білігінің бұғатталуын бұрау, бұрғылау немесе бұранда бұрағыш көмегімен ағызу, оларды ашып алмай, резервуардан ағындыны ағызуға мүмкіндік береді
- Қабылдағыш келтеқұбырлар-эксцентриктер қосылымды 10-ға жылжытуға мүмкіндік береді, бұл SOLOLIFT2 құрастырылуын жеңілдетеді
- Тұмшаланған резервуар сантехникалық құрылғылардағы судың артық қысымы кезінде де ағып кетулерге жол бермейді
- Жақсартылған сапаның кіріктірілген бұрыштық сүзгісі
Жиынтықтау:
- Кәріз сорғысы 1 дана
- Ішкі диаметрінің әртүрлі мәндерімен және сыртқы диаметрімен бірдей өтушілер 1 дана
- Арынды келте құбыр 1 дана
- Өткелші 1 дана
- Құбыр 1 дана
- ПАЙДАЛАНУ ЖӨНIНДЕГI НҰСҚАУЛЫҚ 1 дана
- Қаптама 1 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Grundfos |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 7.75 кг |
| Сору құбырының диаметрі | 50 мм |
| Қысымды келте құбырдың диаметрі | 40 мм |
| Кабель ұзындығы | 1.2 м |
| Құрғақ жүрістен қорғау | Жоқ |
| Қорғау сыныбы | IP44 |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Макс. тігінен көтеру биіктігі (арын) | 8.8 м |
| Макс. судың температурасы | 75 °C |
| Қуат | 640 кВТ |
| Мақсаты | ас үй; душ; раковина; кір жуғыш/ыдыс жуғыш машина |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Номиналды ток | 3.1 Ал |
| Тығыздығы | 998.2 кг/м3 |
| Серия | Sololift |
| Дәретханаға қосылу | Жоқ |
- Бағасы: 321 841 ₸



