Ресанта ЛШМ-75/900 75/6/1 таспалық тегістеуіш машинасы

35 390 ₸
- Бар
- Коды:33461
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресанта ЛШМ-75/900 75/6/1 таспалық тегістеуіш машинасы - материалдың жоғарғы қабатын алуға арналған. Желдету саңылаулары қозғалтқышты қызып кетуден қорғайды, ол ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Шаң жинайтын келте құбыр қапты қосуға мүмкіндік береді, соның арқасында жұмыс кеңістігі мен дем алатын ауа таза күйінде қалады. Шағын өлшемдері мен салмағы сақтау мен тасымалдауды оңайлатады құралдар.
Артықшылықтары:
- Жұмыс кеңістігінің тазалығына арналған шаң жинауға арналған келте құбыр
- Қажырлы еңбек үшін аздаған салмақ
- Шағын көлемдер тасымалдауды жеңілдетеді
- Қуатты қозғалтқыш сапалы жұмысты қамтамасыз етеді
- Желдеткіш саңылаулары қызып кетуден қорғалады
- Корпустағы қаптама дискіге кездейсоқ тиіп кетуге кедергі жасайды
- 220 В желіден жұмыс істейді
Жиынтық.
- Таспалы ажарлау машинасы
- Шаң жинағыш қап
- Ажарлау лентасы
- Қосымша щеткалар жинағы 1 жиынтық
- Паспорт (нұсқаулық)
- Қаптама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ресанта |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 3.5 кг |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Таспаның ұзындығы | 533 мм |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Макс. таспаның қозғалыс жылдамдығы | 360 м/мин |
| Қуат | 900 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қысқыш жиынтықта | Жоқ |
| Таспаның ені | 75 мм |
- Бағасы: 35 390 ₸



