BLACK+DECKER KA86-QS таспалы тегістеуіш

39 995 ₸
- Бар
- Коды:65952
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BLACK+DECKER KA86-QS таспалы тегістеуіш - тұрмыста құрылыс-жөндеу жұмыстарын орындау үшін жарамды. Ол үлкен аумақты беттерді тегістеу үшін қолданылады. Бұл пайдаланушының киіміне ұшқындардың түсуіне жол бермейтін қорғаныс қаптамасымен жабдықталған өнімді және қолдануға ыңғайлы құрал. Жылдамдықты ауыстырып-қосқыштың көмегімен орындалатын тапсырмаға байланысты қажетті жұмыс режимін таңдауға болады. Құрылғының корпусында шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі қарастырылған, соның арқасында пайдаланушы жұмыс орнын әрқашан таза ұстай алады. Таспалы тегістеуіштің жеңіл салмағы, ықшам өлшемдері және ойластырылған конструкциясы оны пайдалану ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады.
Артықшылықтары:
- Тегістеу таспасын жылдам ауыстыру
- Құралдың тегістеу алаңы 30%-ға ұлғайтылды, бұл тиімділікті арттыруға ықпал етеді
- Қабырғаларды және басқа перпендикуляр беттерді зақымданудан қорғауға арналған арнайы қауіпсіздік құрылғысы
Жинақтау:
- Таспалы тегістеуіш машина 1 дана.
- Шаң жинағыш 1 дана.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 дана.
- Қаптамасы 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Өндіруші | Black+Decker |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 2.5 кг |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Таспаның ұзындығы | 460 мм |
| Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау | Жоқ |
| Макс. таспаның қозғалыс жылдамдығы | 205 м/мин |
| Қуат | 720 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Қысқыш жиынтықта | Жоқ |
| Таспаның ені | 75 мм |
- Бағасы: 39 995 ₸



