ALTECO BS 1000 таспалы тегістеуіш

30 420 ₸
- Бар
- Коды:75023
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ALTECO BS 1000 таспалы тегістеуіш - әртүрлі материалдардың беттерін тегістеуге және әрлеуге арналған. Таспалы тегістеуіштердің негізгі элементі екі айналмалы барабанға немесе роликтерге оралған үздіксіз қозғалатын абразивті таспа болып табылады.
ALTECO BS 1000 ерекшеліктері:
- Тегістеу беті екі жағынан: таспалы тегістеуішті төңкеріп немесе бүйіріне бұрып, оны бұрандалы қысқыштармен бекітіңіз, сіз тегістеу платформасын аласыз, бұл шағын өлшемді заттарды өңдеуді ыңғайлы және жеңілдетеді
- Пайдаланушыға ыңғайлы болу үшін реттелетін алдыңғы тұтқа
- Тегістеу таспасын басқарудың жаңартылған жүйесі
- Жылдамдықты реттеу
- Жылдамдықтар саны: 6
Жинақтау:
- Шаң жинағыш 1 дана.
- Қысқыштар жинағы 1 дана.
- Тегістеуіш таспа 1 дана.
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ALTECO |
| Қозғалтқыш түрі | Щеточный |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таспаны автоматты орталықтандыру | Да |
| Кездейсоқ қосуды блоктау | Нет |
| Шөткелерді жылдам ауыстыру | Нет |
| Таза салмақ | 4 кг |
| Қаптама түрі | қорап |
| Шаңсорғышқа қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Шаңсорғыштың келте құбырының диаметрі | 12 мм |
| Кабель ұзындығы | 2 м |
| Таспаның ұзындығы | 533 мм |
| Шамадан тыс жүктемелерден қорғау | Жоқ |
| Тауар сыныбы | жартылай кәсіби |
| Жылдамдықтар саны | 6 |
| Айналымдардың макс. саны | 380 айн/мин |
| Макс. таспаның қозғалыс жылдамдығы | 380 м/мин |
| Кабель материалы | резеңке |
| Қуат | 950 кВТ |
| Жұмсақ старттың болуы | Иә |
| Желінің кернеуі | 230 |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Шаң жинағышы | Да |
| Жұмыс циклі | 5 / 5 мин |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Таспаның орналасуын реттеу | Да |
| Тағам түрі | желіден |
| Қуат түймесін бекіту | Иә |
| Таспаның ені | 76 мм |
- Бағасы: 30 420 ₸



