STABILA деңгейі "70" 200см 02292 типті

31 865 ₸
- Бар
- Коды:21725
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA деңгейі "70" 200см 02292 типті - құрылыс алаңында, мысалы, үлкен беттерде плиткаларды төсеу үшін жұмыс істеу кезінде қолданылатын берік және сенімді қол аспабы. Жазықтықтардың ауытқуын барынша дәл анықтауға мүмкіндік беретін сырланған сұйықтық толтырылған тік және көлденең ампулалармен жарақталған. Электростатикалық әдіспен жағылған ұнтақ жабыны бар металл профилі тозу тұрақтылығымен ерекшеленеді.
Артықшылықтары:
- Жеңіл тікбұрышты алюминий пішінді деңгей
- Сезімтал өлшеу бетіне арнайы қорғаныш жабын жағылған
- Тегіс бүйірлік беттері мен электростатикалық ұнтақ жамылғысының арқасында жеңіл тазарту
- Соққы кезінде профильді қорғайтын пластикалық қалпақшалар
- STABILA деңгейлерін құрастырудың бірегей технологиясы ұзақ уақыт бойы өлшеу дәлдігін қамтамасыз етеді. Қалыпты жағдайда өлшеу дәлдігі | құрайды. 0,5 мм/м
- Орындалуы: 1 көлденең көпіршік камерасы тік күлдіреуіш камера жабыны бар өлшеу беті
Жиынтықтау:
- Деңгей 1 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1.4 кг |
| Көзшелер саны | 2 |
| Өлшеу беттерінің саны | 1 |
| Тұтқалар саны | Жоқ |
| Магниттің болуы | Жоқ |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | Type 70 |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 31 865 ₸



