STABILA деңгейі "70-2" типі 200см 16284

35 030 ₸
- Бар
- Коды:53588
+7 (778) 096-52-68
Единый контактный центр ТССП 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
STABILA деңгейі "70-2" типі 200см 16284 - ағаш ұстасы, қаптау және электр монтаждау жұмыстары, жылыту жүйелерін монтаждау және басқа да үй жұмыстары кезінде өлшеу үшін өте қолайлы. Екі тік көпіршікті камераның арқасында көрсеткіштерді құралдың кез келген орнында оқуға болады. Модельдердің әртүрлілігі 40-тан 180 см-ге дейінгі қашықтықты өлшеуге мүмкіндік береді. Барлық STABILA деңгейлеріндегідей, көпіршікті камералар мен өлшеу беттері бір-біріне қатысты калибрленген және сенімді түрде біріктірілген, бұл жылдар бойы өлшеулердің максималды дәлдігін қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары:
- Жеңіл тікбұрышты алюминий профилінен жасалған деңгей
- Екі тік көпіршікті камера кез келген позицияда көрсеткіштерді жылдам түсіруге мүмкіндік береді
- Сезімтал өлшеу бетіне арнайы қорғаныс жабыны жағылған
- Тегіс бүйір беттерімен және электростатикалық ұнтақ жабынымен оңай тазалау
- Соққы кезінде профильді қорғайтын пластикалық қақпақтар
- STABILA деңгейлерін құрастырудың бірегей технологиясы уақыт өте келе өлшемдердің дәлдігін қамтамасыз етеді. Қалыпты жағдайда өлшеу дәлдігі ± 0,5 мм/м құрайды
- Орындалуы: 1 көлденең көпіршікті камера, 2 тік көпіршікті камера, 1 қапталған өлшеу беті
Жинақтау:
- 1 деңгей дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stabila |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 2 кг |
| Көзшелер саны | 3 |
| Өлшеу беттерінің саны | 1 |
| Тұтқалар саны | Жоқ |
| Магниттің болуы | Жоқ |
| Айналмалы көпіршікті бұрыш өлшегіш | Жоқ |
| Соққыға төзімді | Иә |
| Серия | Type 70-2 |
| Корпус түрі | қорап тәрізді |
| Қалыпты жағдайдағы дәлдік | 0.5 мм/м |
| Фрезерленген | Жоқ |
- Бағасы: 35 030 ₸



